Martesë në horizont për Miley Cyrus?!

January 15, 2018

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth  ruajnë shumë private jetën e tyre. Megjithëse është hamendësuar se çifti janë martuar në fshehtësi, kjo nuk arrihej të vërtetohej. Prej disa ditësh ata ndodhen në Australi ku edhe festuan ndërrimin e viteve. Sipas ‘DailyMail’, çifti atje ka organizuar një ceremoni private, larg syve kureshtarë dhe janë martuar në fshehtësi.

“Byron Bay është një vend kaq special për ta, kështu që u pa si i duhuri. Aty ata kuptuan që s’jetonin dot pa njëri- tjetrin dhe vendosën ta çonin marrëdhënien e tyre drejt një stadi tjetër” u  shpreh një burim i afërt me çiftin.

Koha do tregojë nëse ky lajm është i vërtetë.

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background