“Look Mom I Can Fly”/ Dokumentari i Travis Scott që na dha skena nga Kylie Jenner si mama!

August 29, 2019

Ditën e sotme, në Netflix është publikuar dokumentari i Travis Scott, që na çon në një udhëtim nëpër jetën e tij. Në të janë pjesë që nga fëmijëria, pasioni për muzikën, koncertet, si dhe jeta me Kylie Jenner dhe transformimet që ndodhen në jetën e tyre kur u bënë prindër.

Dhe për fansat e Kyliet, janë publikuar tashmë disa pjesë të shkëputura nga dokumentari “Look Mom I can fly” që tregojnë momentet në spital përpara se Kylie të lindte, apo dhe të tjera ku ata shfaqen bashkë me Stormin.

View this post on Instagram

Kylie via Instagram stories 😩🥺👶🏽

A post shared by Not Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background