Lindsay Lohan zhvishet për 33 vjetorin…

July 3, 2019

Ditën e sotme Lindsay Lohan feston 33-vjetorin e lindjes dhe këtë datë të shënuar në jetën e saj vendosi ta festonte në mënyrën më të çuditshme. Mbrëmjen e djeshme sapo ora shënoi 00:00, aktorja publikoi në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqej tërësisht e zhveshur.

Untitled 11

Në foto Lindsay duket e ulur në tokë, vetëm me disa bizhuteri në duar. Imazhin e publikuar ajo e shoqëroi me një fjongo dhe një tortë, për t’ju treguar të gjithëve se festonte ditëlindjen.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background