Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu publikojnë hitin e verës…

August 9, 2019

Dy këngëtarët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula janë bërë bashkë për hitin e tyre të fundit. ‘M’ke harru’ është kënga më e re që pritet të ‘djegë’ diskotekat e verës.

Ajo çfarë vihet re në këtë këngë është se për tekstin ka kontribuar edhe nëna e Ledrit, producentja e njohur Xheraldina Vula.
Edhe pse vetëm pak minuta nga publikimi kënga ka marrë shumë komente dhe është pritur shumë mirë nga fansat.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background