Ledri Vula anullon koncertet, nuk do e shohim më në skenë…

April 29, 2019

Një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë, Ledri Vula, ka anuluar së fundmi të gjitha koncertet e tij. Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi për ‘Prive.al’, megjithatë nuk ka dhënë asnjë arsye.

‘Prive’ shkruan se do të jetë në kontakt të vazhdueshëm dhe së shpejti do të bëhet publike dhe arsyeja e anulimit të koncerteve. Kohët e fundit Ledri ka publikuar këngën ‘Menemadhe’ në bashkëpunim me Mc Kresha dhe Lyrical Son, i cili ka qenë një sukses i vërtetë.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background