Lady Gaga “gishtin e mesit” fansave, pasi e pyetën për Bradley Cooper…

June 11, 2019

Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert e pyesnin “Ku e ke Bradley-n”, ndërkohë Gaga ka dhënë këtë përgjigje për ta “Jini të sjellshëm ose zhdukuni”.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund marrëdhënies së tyre 4-vjecare. Çifti i njohur ka edhe një vajzë 2-vjecare. Shpesh është aluduar se Lady ka qenë shkaku i ndarjes së tyre. Roli i Bradley në filmin “A star is born”, ku protagoniste ishte Lady Gaga solli një telenovelë të vërtetë reale në jetën e tyre. Ata e kanë mohuar gjithmonë se se mes tyre ka një romancë, por fansat vazhdojnë të këmbëngulin për të kundërtën.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background