Kylie Jenner shtatzanë me fëmijën e dytë?! Zbuloni të vërtetën…

February 4, 2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott sapo festuan ditëlindjen e parë të vajzës së tyre Stormi, më 1 Shkurt, dhe urimi i mami Kylie-t ishte më i ndjeri: “Dëshiroj që të mbetesh gjithë jetën kaq e vogël dhe unë mund të mbroj të qeshurën dhe buzëqeshjen tënde ngjitëse.”

Mesa duket mëmësia i ka rritur dëshirën për një fëmijë të dytë. Vetë Kylie e konfirmon këtë dëshirë me një postim në Instagram. Bashkangjitur fotos ku duket mami dhe babi (Kylie dhe Travis Scott), biznesmenia ka shkruar: “Baby #2?”

 

View this post on Instagram

 

baby #2?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Kjo nuk është hera e parë që Kylie jep shenja se familja e saj mund të bëhet më e madhe, pasi në tetorin e kaluar ajo tha se mezi pret të bëhet sërish nënë. Gjithsesi në atë kohë ajo shprehu se ishte ende herët dhe se do ta ndante lajmin me të gjithë kur të ishte në pritje të ëmbël.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background