Kylie Jenner shpenzon 400.000 dollarë në muaj vetëm për sigurimin

December 3, 2019

Kylie Jenner e ka shumë të rëndësishme sigurinë e familjes dhe personave të saj të afërt. Kështu është shprehur babai i miliarderes më të re, tashmë i kthyer në femër, Caitlyn Jenner. Fituesi i medaljes së artë olimpike aktualisht po merr pjesë në shown britanik të mbijetesës ‘I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!’ ku foli për shpenzimet që vajza e saj miliardere bën në përpjekje për ta mbajtur të sigurt veten dhe familjen e saj, përfshirë vajzën 21-muajshe Stormi. Ai tha se Kylie shpenzon 400.000 dollarë në muaj vetëm për sigurimin.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background