Kylie Jenner, shëtitje pa makiazh; si njeri tjetër…

March 27, 2019

Kylie Jenner është parë duke shëtitur në rrugët e Los Angeles, së bashku me makeup artist, Ariel Tejada, veshur një kostum portokalli dhe një fytyrë shumë të freskët. Ndër daljet e vetme të bilioneres, ku nuk ka vendosur aspak makiazh. Shiheni dhe gjykojeni vetë:

Në Instagramin e saj Kylie ka shpërndarë këtë foto ku pretendon se është “makeup free”, por që nuk ngjason aspak me atë që duket në rrugë.

Kylie Jenner ka bërë miliona dollarë, me kompaninë e saj kozmetike, Kylie Cosmetics dhe kohët e fundit ka ndarë me “Vogue” pasiguritë e saj. Ajo tregoi se si produktet kozmetike e kanë ndihmuar që të rrisë vetëbesimin. Ajo falenderoi gjithashtu dhe nënën e saj sepse gjithmonë e kishte lejuar të ishte kreative, madje që në klasën e gjashtë Kylie shkonte në shkollë me grim të lehtë të vendosur në fytyrë

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background