Kylie Jenner nudo për ditëlindje…

August 12, 2019

Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të dhe pas shumë dhuratave që i kanë bërë ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një foto.

Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet e zhveshur duke mbuluar gjoksin me duar ndërsa në trupin e saj ka vendosur disa simbole dollarësh.

Kujtojmë se Kylie është në lidhje dashurie me reperin Travis Scott prej disa vitesh dhe kanë edhe një vajzë të quajtur Stormi.

foto galeri
Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background