Kylie Jenner dhe Travis Scott zyrtarisht, sërish bashkë

March 9, 2020

Kylie Jenner  dhe Travis Scott janë sërish bashkë. Ata vendosën të bënin një pauzë në marrëdhënien e tyre në vjeshtë, por me sa duket koha e pushimit mbaroi dhe tashmë pas 6 muajsh janë rikthyer me njëri-tjetrin. Miliarderja 22-vjeçare ende nuk është e gatshme t’i japë një emër raportit të saj me reperin dhe babanë e vajzës, por sipas burimeve çifti ka kaluar shumë kohë së bashku, ata flenë rregullisht nën njëçati dhe nuk kanë pasur lidhje të tjera gjatë kësaj kohe.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background