Kylie çmendet fare; zbuloni sa harxhon për një palë shtesa flokësh…

August 17, 2018

Verë super e ngarkuar kjo për Kylie Jenner!

Një muaj më pare u cilësua nga “Forbes” si një ndër të rejat më të pasura në botë me një pasuri totalisht të krijuar nga ajo.

Ndërsa para disa ditësh ajo kishte ditëlindjen, që u kthye në evenimentin e muajit dhe zgjati plot një javë.

Tani, është totalisht normale që Kylie nuk ka përse kursen për aksesorët e saj të cilët ajo i sheh si të domosdoshëm. Një ndër detajet e preferuara të të gjithve nga look-u i saj i ditëlindjes ishin shtesat platin të flokëve. U çmendëm pas tyre, pasi e bënin Kylie-n të dukej si kukull Barbie.

Por a e dini se kanë kushtuar ato? Sipas “Cosmopolitan”, plot 8000 dollarë.

Ne qoftë se i doni dhe ju, t’i harrojmë domethënë, se me këtë çmim i bie të qendrojme pa bukë e pa ujë për një vit që te mund t’i blejmë.

Rezultate imazhesh për kylie jenner birthday look ponytail

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background