Kris Jenner merr dhuratën e ëndrrave nga Kylie Jenner!

October 30, 2018

Ajo është një bilionere, që supozohet t’i ketë arritur të gjitha me punë e me djersë – VETË. Dhe meqë i ka mundësitë, Kylie Jenner vendosi t’i bëjë një surprizë të emës këtë të hënë, për 63 vjetorin e saj.

Meqë e do shumë, Kylie i bleu Kris një Ferrari të kuq 488, që shitet 250,000 dollarë.

‘488 për mbretëreshën’ e titulloi më e vogla e Jenner, videon e Kris teksa sheh Ferrarin të parkuar në oborrin e shtëpisë së saj. Ferrari 488 është makina e ëndrrave të Kris Jenner, kështu që mund ta merrni me mend gëzimin.

'488 For The Queen,' she captioned a video of Kris' new ride, adding that it was her 'dream car'

Khloe nga ana tjetër bëri shaka me faktin se Kylie ja kishte kaluar në frontin e blerjeve të dhuratave, dhe i duket shumë e vështirë ta mund.

'I guess I'll give her my gift later lol #ChessMateKylie #SecureTheMomager,' Khloe said in response to Kylie's extravagant present, embarrassed about her own gift-giving 

Kris mbush 63 vjeç më 5 Nëntor. Të presim tani ç’do t’i dhurojnë vajzat ditën e lindjes.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background