Klea Huta dhe Elgit Doda jo vetëm partner në lidhje; zbulojnë bashkëpunimin e tyre të rradhës…

January 11, 2019

Klea Huta dhe Elgit Doda janë kaq të mirë bashkë, por na vërtetuan se përveç partnerë të mirë janë dhë bashkëpunëtor të shkëlqyer.

Siç dihet,Klea është e angazhuar me emisionin “Vip Club” si moderatore,ndërkohë që Elgiti merret me projektet e tij muzikore. Por ata kanë rezervuar një surprizë për të gjithë, pasi janë duke punuar për një projekt të madh të përbashkët.

Me anë të disa videove në Instagram, Elgiti ka treguar se shumë shpejt do të hapet “Akademia Klea Huta”. Burime thonë se kjo akademi do jetë një shkollë për fëmijë, ku ata mund të ndjekin kurse të këndimit, aktrimit, baletit e çfarëdo lloj arti.

Ende pritet për të mësuar një datë të saktë se kur kjo akademi do të hapet apo detaje të tjera.

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background