Kim Kardashian tregon jetën me të birin e katërt, vetëm 3 ditë pasi erdhi në jetë…

May 13, 2019

Tre ditë më parë Kim Kardashian u bë nënë për herë të katërt. Show-girl-ja amerikane është bërë me një tjetër djalë emrin e të cilin nuk e ka bërë ende të ditur.

38-vjeçarja preferon ta mbajë sekret emrin e djalit, ose nuk e kanë vendosur ende si do të quhet. Gjithsesi, Kim-i ka reaguar për herë të parë në Instagram ku ka postuar foto nga baby shower-i që ka organizuar një javë më parë. Ajo ka shkruar se djali është i qetë ndryshe nga 3 fëmijët e tjerë, North, Saint dhe Chicago.

“Festuam për djalin tim rreth një javë më parë dhe ai tashmë është këtu. Është kaq perfekte. Ja disa foto nga baby shower-i. Jam frikësuar kot, pasi ai është bebi më i qetë nga të gjithë fëmijët e mi dhe të gjithë e duan shumë” shkruan Kim në Instagram.

foto galeri

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background