Kim Kardashian rezulton pozitive në testin e…

September 9, 2019

Kim Kardashian ka marrë një telefonatë nga mjeku i saj gjatë episodit së të dielës të Keeping Up With The Kardashians.

Pas disa analizave gjaku, për të përcaktuar shkakun e disa shqetësimeve shëndetësore si fryrje të gjymtyrëve, dhimbje koke dhe lodhje e përgjithshme, Kim ka marrë një telefonatë me përgjigjet e analizave ku thuhet se antitrupat e saj rezultojnë pozitive për lupus dhe artrit reumatoid‘. Në panik ylli i reality show-t ka telefonuar më pas motrat e saj duke iu thënë ‘Jam e tmerruar‘. 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background