Kim Kardashian na prezanton me Psalm West!

June 11, 2019

Ditën e djeshme, Kim Kardashian postoi për herë të parë një foto të qartë të portretit të vogëlushit, Psalm West. Fëmija i 4t i çiftit West duket se është kopje identike me Chicago-n, motrën e tij të vogël.

foto galeri

Aq sa, nëse Kim nuk do të shkruante emrin e fjalit në përshkrimin e fotos, do të mendonim se ishte Chicago. Kujtojmë që më 10 maj Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër për herë të katërt.

Djali i tyre Psalm erdhi në jetë nga një nënë surrogate dhe familja Kardashian nuk mund të ishte më e lumtur se kaq për këtë pjesëtar të ri në familjen e tyre. Kim e zbuloi emrin e të birit një javë pas lindjes dhe sigurisht që nuk mund të ishte një emër i zakonshëm.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background