Kida largohet nga “ON Records”; Ja ç’po ndodh me këngëtaren…

February 8, 2019

Kida ka njoftuar se do të bashkëpunojë me një tjetër shtëpi diskografike. Bëhet fjalë për “Avd digital”. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram një foto. Ajo informon ndjekësit se ka hapur një kanal të ri në Youtube dhe shpejti do të publikojë këngë të reja.

Pak kohë më parë Kida ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se është larguar nga shtëpia diskografike “On records” ku dhe ka filluar karrierën e saj.

Ndonëse arsyet nuk u bënë të ditura, këngëtarja ka publikuar një foto me drejtuesit ku i falenderonte për bashkëpunimin disa vjeçar dhe ku njoftonte se kishte ardhur koha që ky bashkëpunim të ndërpritej.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background