Khloe Kardashian ia dedikon karrierën videos pornografike të Kim Kardashian…

April 11, 2019

Episodi i fundit i Keeping Up with the Kardashians ishte i veçantë për dy arsye: Kanye West vendosi të shfaqej si personazh kryesor dhe papritmas vendosi të shpërngulë familjen e tij në Chicago pa u konsultuar me Kim Kardashian.

Në një moment, Kris Jenner hyn në kuzhinën e familjes dhe i jep Khloes cmimim “MTV Award for Best Reality Show”. Por në këtë moment Khloe me shaka rikujtoi videon e seksit te Kim-it, e cila ishte prezente në atë moment.

“Kaq shumë tension. Dua të falenderoj Zotin tim shpëtimtar. Dhe Kimberlyn, që bëri seks në kamera.”- u shpreh Khloe duke qeshur.

Ai ishte “skandali” i parë në familjen Kardashians që theu tabutë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background