Kevin Hart pëson dëmtime serioze pas aksidentit me makinë

September 2, 2019

Komediani Kevin Hart është përfshirë në një përplasje serioze me makinë në Malibu. Hart dhe dy të tjerë ndodheshin në automjetin e tij kur ky i fundit rrëshkiti në një kanal në Malibu. Makina vintage, Plymouth Barracuda, një model i 1970-ës ishte një blerje e aktorit në korrik për të festuar 40 vjetorin e tij.

Gjatë momentit të aksidentit, Hart nuk ishte në timon por nga raportimet e para, flitet se ai dhe personi që po ngiste janë shtruar menjëherë në spital me ‘dëmtime të konsiderueshme në kurriz’.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background