Këto janë këngët më të dëgjuara gjatë periudhës së izolimit nga koronavirusi

Written by on March 30, 2020

‘Official Charts company’ kanë bërë një listë të këngëve më të dëgjuara gjatë izolimit nga pandemia në Britani.

Dhe kënga ‘You’ll never walk alone’ e njohur nga të gjithë si himni i klubit të Liverpool, është në krye të listws.

Pas saj vijnë artistë tjerë të mëdhenj si Akon, Frank Ocean dhe The Police. Akon është artisti i vetëm që në Top 5 konkurron me dy këngë.

‘Official Charts company’ ka përdorur platformat si ‘Spotify’, ‘Apple Music’ dhe ‘Youtube’ për të nxjerrë katalogun e këngëve më të klikuara.


Current track

Title

Artist

Background