Katie Holmes dhe Jamie Foxx i jap fund lidhjes 6 vjeçare; aktori në lidhje të re…

August 21, 2019

Ka përfunduar zyrtarisht dashuria mes Katie Holmes dhe Jamie Foxx. Të dy në këto gjashtë vjet nuk kanë folur hapur për lidhjen e tyre dhe kanë qenë shumë të zotë për të evituar paparacët, të cilët i kanë fotografuar bashkë vetëm në raste shumë të rralla.

Edhe njoftimi i ndarjes së tyre ka mbërritur pas disa muajsh ndarjeje në E!News”, që ka fotografuar Foxx me të dashurën e re Sela Vave jashtë nga një lokal në West Hollywood.

foto galeri

Aktori është fotografuar disa ditë më parë dorë për dore me këngëtaren Sela Vave jashtë një klubi nate në West Hollywood, teksa largoheshin nga festa e ditëlindjes e reperit Lil Pump.

Një burim ka konfirmuar për ‘E!News’ që Holmes dhe Fox janë ndarë në maj, vetëm pak muaj pasi njoftuar zyrtarisht lidhjen e tyre dashurore. Të dy në maj u paraqitën së bashku për herë të parë në tapetin e kuq të Met Gala, përpara se të ndaheshin.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background