Jonida dhe Romeo rikthehen bashkë?

Written by on April 11, 2020

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, pas ndarjes së bujshme mund të jenë rikthyer sërish së bashku, shkruajnë mediat rozë në vend.

Këngëtarja ka postuar një foto me pamje nga deti, ku duket edhe një shkëmb. Gjithashtu, aktori i humorit, Romeo ka postuar një foto nga dhoma e hotelit, që ndodhet me pamje nga deti, janë këto detajet që kanë bërë mediat të aludojnë për një rikthim mes dyshes.

Maliqi dhe Veshaj i dhanë fund lidhjes pak muaj më parë, gjë të cilën Romeo e pranoi për herë të parë publikisht në ThumbON.


Current track

Title

Artist

Background