Jlo paditet $150.000 për një foto paparazzi

October 8, 2019

Dy vite më parë, Jennifer Lopez postoi një foto teksa ecte përdore me partnerin Alex Rodriguez dhe tani është paditur në gjykatë për shkak se e publikoi pa miratimin e fotografit.

Një agjenci lajmesh dhe fotografish me bazë në Los Angeles kërkon 150.000 dollarë nga J.Lo me pretendimin se fotografia është kreative dhe  e veçantë dhe përdorimi i paautorizuar dëmton tregun ekzistues të fotografisë. Ndërkohë Lopez nuk nuk ka reaguar në lidhje me situatën.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background