Jennifer Lopez mund të ‘braktisë’ jetën luksoze dhe të zhvendoset për të jetuar në…

January 15, 2020

Jennifer Lopez është gati të lërë përfundimisht Amerikën dhe jetën e saj luksoze për të jetuar në një vend më “të thjeshtë dhe organik”. Këtë, aktorja 50 vjeçare, e ka zbuluar përmes një intervistë për “Vanity Fair”.

Pavarësisht arritjeve të saj në muzikë, kërcim e industrinë e filmave në një karrierë tre dekadëshe, JLO tha se do të zhvendoset në një qytet të vogël të Italisë, ndoshta dhe në Bali ku mund të ishte në paqe e të shijonte gjërat e vogla.

“Dua të shkoj në një vend ku mund të dal me biçikletë në rrugë , të blej bukë e të kthehem në shtëpi për të ngrënë e pikturuar, ose të ulem në karrige lëkundëse e të kem pamje të bukur me pemë,” është shprehur këngëtarja.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background