Jennifer Lawrence mund të jetë martuar në fshehtësi…

September 18, 2019

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney duket se janë martuar në fshehtësi. Aktorja 29-vjeçare e “Hunger Games” dhe 34-vjeçari Maroney, janë fotografuar të hënën në New York, duke dalë nga një zyrë celebrimi martesash të kapur dorë për dore.

Dyshimet u ngritën kur dikush që, me sa duket, ka qenë dëshmitar në pranë zyrës së celebrimit, shkroi në Tëitter, i cili u fshi më pas. “Kur shkon të marrësh kontratën e martesës dhe sheh Jennifer Laërence duke celebruar martesën para syve të tu”. Fituesja e çmimit “Oscar” dhe Maroney u fejuan në fillim të këtij viti dhe sipas burimeve pritet të organizojnë një dasmë madhështore muajin tjetër.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background