Jennifer Aniston nderohet me çmimin e rëndësishëm në “People’s Choice Awards”

November 11, 2019

Ylli i Hollywood-it ka marrë atë çfarë meritonte për kontributin e saj të gjatë si aktore në industrinë e filmit.

Mbrëmjen e kaluar Jennifer Aniston u nderua me çmimin e ikonës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të “People’s Choice Awards” në Los Angeles.

Çmimi i’u dha aktores nga miku dhe kolegu i saj Adam Sendler i cili u shpreh se 50-vjeçarja përveçse është një njeri i mrekullueshëm është edhe personi më punëtor që ai njeh.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background