Ja ku pritet ta japë Meghan Markle intervistën e parë pas tërheqjes nga detyrat mbretërore

Written by on January 28, 2020

Sipas një burimi pranë saj, Meghan Markle, 38 vjeç, po planifikon ta japë intervistën e saj të parë pas skandalit dhe tërheqjes nga detyrat mbretërore, në Ellen Degeneres Show. Siç duket, prezantuesja e njohur dhe bashkëshortja e Princit Harry janë mikesha të afërta me njëra-tjetrën.

Ellen dhe Meghan u takuan disa vite më parë në një strehë qensh në Los Angeles, ku Ellen e inkurajoi Meghan ta adaptojë qenin e saj të parë, Bogart. Ato janë në kontakt që atëherë.  Ellen dhe bashkëshortja e saj Portia de Rossi madje kanë udhëtuar në Londër për ta parë të birin e Meghan dhe Harry, Archie.

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background