Irina Shayk largohet nga shtëpia; fundi i martesës me Bradley Cooper…

June 6, 2019

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper. Të paktën kështu shkruajnë mediat e huaja në lidhje me ciftin e famshëm. Irina Shayk thuhet se u largua nga shtëpia që ndan me Bradley Cooper.

Është raportuar javën e kaluar se marrëdhënia e tyre ‘varet nga një fije’ dhe sipas The Sun, supermodelja ruse tani ka lënë shtëpinë e tyre prej 4.5 milionë dollarë në Pacific Palisades.

Një burim për të përditshmen britanike tha se gjërat mes çiftit kohët e fundit nuk kanë shkuar mirë dhe marrëdhënia e tyre është ftohur.

Ndërsa një burim për A source for’ Page Six’ tha se arsyeja e vetme që Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë ende bashkë është vazja e tyre 2-vjecare. Çifti, të cilët janë takuar që nga viti 2015 – kanë jetuar bashkë së bashku me vajzën e tyre dyvjeçare Lea De Seine.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background