I trembet Apokalipsit, reperi Post Malone blen shtëpi 3 milionë dollarë..

September 18, 2019

Ndërsa shumë persona mendojnë se fundi i botës është vetëm një legjendë urbane, të tjerë e kanë marrë seriozisht dhe po marrin masa për t’u mbrojtur në rast apokalipsi. I tillë është reperi Post Malone i cili ka blerë një shtëpi – bunker 3 milion dollarëshe, e cila duket surreale.

Këngëtari kishte thënë se do të ndërtonte një shtëpi ku të strehohej në rast rreziku. ‘ Po ndërtoj një shtëpi të nëndheshme. Do të jetë shumë qejf deri në fund të botës. Kurdo që të vijë fundi i botës, kjo shtëpi do të jetë funksionale” u shpreh reperi. Shtëpia gjigante ndodhet në në Utahun Verior, në një hapësirë prej 6.75 hektarësh tokë dhe është tepër moderne dhe luksoze, përballë maleve.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background