I hapur për lidhje të reja? Mozzik: Mashkulli dashuron sa herë të dojë

June 10, 2020

Edhe pse të ndarë Mozzik dhe Loredana vazhdojnë të komentohen nëpër media e rrjete sociale.

Së fundmi, në një video të postuar nga Loredana, në  “Instastory” shihet varur në murin e shtëpisë fotoja e saj dhe Mozzik. Pwr kwtw arsye fansat kanë menduar se ata janë rikthyer sërish bashkë, por kjo nuk është e vërtëtë.

Së fundmi Mozzik ka bërë një mini-intervistë të shkurtër me ndjekësit e tij, ku njëri prej tyre e pyet nëse mashkulli mund të dashurojë për herë të dytë.

“Mashkulli dashuron sa herë të dojë ai vetë”, i përgjigjet Mozzik, duke na lënë të kuptojmë se ai është i hapur për lidhje të reja dhe nuk po vuan aspak për ndarjen nga Loredana


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background