I grisen getat teksa bën twerk; Cardi B i zbulon të gjitha…

June 17, 2019

Cardi B është një ndër reperet më të suksesshme dhe e adhuruar për të gjithë publikun anë e mbanë botës

Reperja gjithashtu ka edhe një vëmendje shumë të madhe mediatike, por për më tepër se kjo në rjetet e saj sociale bëhet nami.

Gjatë performancës në Arts And Music Festival në Tennessee, reperes iu gris kostumi në momentin kur po bënte twerk.

Reperja pësoi një incident me veshjen e saj që iu gris pikërisht në pjesën e të pasmeve duke bërë të dukeshin çdo gjë që ajo kishte veshur poshtë kostumit.

Të parët që e kuptuan këtë incident ishin punonjësit në skenë te cilet lajmëruan menjëherë reperen, së cilës iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë.

Ky incident vjen pasi Cardi B u shfaq për herë të parë në skenë, pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background