Humbja e jetës së Cameron Boyce pa shkak edhe pas autopsisë

July 9, 2019

Shkaku i vdekjes së yllit të Dinesy, Cameron Boyce gjatë fundjavës nuk është zbuluar ende edhe pas autopsisë së bërë të hënën.

“Autopsia është bërë dhe shkaku i vdekjes do përcaktohet pas hetimeve të mëtejshme,”-tha në një njoftim për shtyp, Los Angeles County Department of Medical Examiner-Coroner.

Në deklaratë u tha se aktori u gjet pa shenje jetë në shtëpi pasditen e së shtunës dhe u shpall i vdekur në vendngjarje.

Të hënën, babai i Boyce theu heshtjen për vdekjen tragjike të djalit të tij.

“Jam i befasuar nga dashuria dhe mbështetja që familja jonë ka marrë,”-tha Victor në një postim në Twitter, duke shtuar se kjo i ka ndihmuar në lehtësimin e dhimbjes së po kalojnë.

Një zëdhënës i familjes tha në një deklaratë se Cameron vdiq pas një konfiskimi në gjumë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background