Humbet gjurmët aktorja e njohur, mendohet se ka vdekur

July 9, 2020

Aktorja Naya Rivera nga seriali famshem Glee është zhdukur dhe mendohet ka vdekur. Të merkuren ajo me të birin kishin marrë me qera një skaf ne nje liqen ne Kaliforni. Gjatë marrjes në pytje së 4 vjeçarit,ai ka thënë se mamaja ishte zhytur në ujë dhe s’kishte dalë më. Shume figura te njohura kane bere statuse e lutje per te.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background