Hirushja në film; Kush do ta luaj princeshën??

April 12, 2019

Hirushja është filmi i animuar i rradhë, i cili do të sillet nga “Sony Pictures” në versionin origjinal.

Rolin e princeshës e ka marr këngëtarja e njohur Camila Cabello, pavarësisht ngjyrës së errët të flokëve.

Filmi do të ketë si bazë këngët që luhen edhe në versionin e animuar dhe sigurisht vajza jetime do të ketë një njerkë të keqe dhe dy motrat. Prodhimi do të nis së shpejti dhe kjo është një ide e James Corden.

Disa nga filmat e tjerë të animuar që do të risillen këtë vit janë, “Mbreti Luan 2”, “Toy Story 4”, Aladin. Gjithashtu flitet që në vitin 2020 di të vijë edhe “Sirena Vogël”. Në fakt ne mezi presim që të vijnë në kinema dhe mos bëni sikur nuk do i shihni.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background