Hedh gurin e fsheh dorën; Ja çthotë Amber Rose për Beyonce dhe Jay Z

July 27, 2018

Të gjithë i njohim e i duam Beyonce dhe Jay Z. Si mos t’i duam kur vazhdimisht na dhurojnë hite dhe muzikë të mirë?

Siç dihet, disa nga hitet e albumit “Lemonade”, bazohen në tradhëtinë e përfolur të Jay Z. Por në momentin që dukej se po shuhej si histori, dhe askush nuk po e përmendte më, Amber Rose ka hedhur gurin e ka fshehur dorën.

Rezultate imazhesh për amber rose beyonce gwyneth

“Unë me të vërtetë mendoj se Gwyneth Paltrow është Becky me flokët e bukura (Becky with the good hair), ajo dhe Bey kanë qenë shoqe por tashmë nuk shihen më bashkë” ka shprehur Amber.

Por për këtë ka reaguar menjëherë përfaqësuesi i Gwyneth, i cili është shprehur se ky është një pretendim absurd dhe 100% fals, madje ata janë ende miq të ngushtë.

Më pas është supozuar se kjo ishte një shaka e Amber Rose por gjithësesi mbetet për tu parë…


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background