Gwyneth Paltrow nxjerr në shitje qirinj me aromën e vaginës së saj!

January 20, 2020

Aktorja e famshme e Hollywood-it, Gwyneth Paltrow, ka nxjerrë në shitje qirinj me aromën e vaginës së saj. Gjithçka nisi si një shaka mes saj dhe krijusit të parfumeve Douglas Little, kur teksa po punonin për të krijur një parfum të ri, një moment Gwyneth ndjeu se po ndjente erën e organit të saj gjenital.

Dhe ndërsa po realizonin miksimet e aromave përfundimi doli të jetë një aromë seksi, argëtuese, epshndjellëse dhe dyshja vendosi të krijojnë qirinj me atë aromë.

Sipas përshkrimit, nuhatja e përgjithshme e vaginës, është “një përzierje barishte, bergamot agrumesh. të përzier me trëndafilin e Damask dhe farën ambrette që vë në punë fantazinë, joshjen dhe përcjell një ngrohtësi të sofistikuar”. Qiriu i cili kushton 75 dollarë, aktualisht është shitur në kohe rekord dhe planet janë për ta rikthyer si pasojë e kërkesës jashtëzakonisht të lartë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background