Granit Xhaka, baba për herë të parë

October 7, 2019

Granit Xhaka është bërë baba për herë të parrë. Futbollisti shqiptar I Arsenalit dhe gruaja e tij Leonita, janë tanimë prindër të një vajze, Ayanës. Xhaka e ndau gëzimin edhe me ndjekësit duke postuar në Instagram një foto të ëmbël me duart e te treve poshtë së cilës shkroi:  ‘Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, mami dhe babi të duan’ ndërsa bashkëshortja e tij, Leonita, ka publikuar të njëjtën foto si Graniti në ‘Instagram’ dhe ka treguar se vajzën kanë vendosur ta quajnë, Ayana.

Futbollisti dhe partnerja e tij e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë  dy vite më parë dhe njihen si një nga çiftet më të dashuruar të showbizit.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background