Grammy Awards 2019; veshjet që shkëlqyen dhe ato që na “befasuan”…

February 11, 2019

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Mes personazheve të veshur më mirë kanë qenë edhe Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e cilësuara si më të mirat:

Jennifer Lopez, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Jennifer Lopez 

Lady Gaga, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Lady Gaga

Due Lipa, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Dua Lipa 

Bebe Rexha, 2019 Grammy Awards

Bebe Rexha 

Miley Cyrus, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Miley Cyrus

Por nuk lihen pa u përmendur rastet e veshjeve më të tmerrshme. Ja disa nga emrat e njohur që na befasuan të gjithëve me veshjet e tyre:

 

Funky: Kylie Jenner's outfit was rather confusing, with the star wearing what appeared to be a jumpsuit that also featured large gloves to cover her hands

Kylie Jenner

Sickly sweet: Katy Perry's multi-layered pink dress looked like a cupcake, and would been better suited to a tea party in Wonderland, rather than a glamorous celebrity event

Katy Perry

This little teapot: Cardi B looked like a character from a Disney cartoon in her bizarre ensemble, which featured a large pearl-encrusted top knot and what looked like an opening shell around her bodice 

Cardi B


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background