Gjendet e vdekur në makinë ish-e dashura e Floyd Mayweather, Josie Harris me të cilën boksieri ka tre fëmijë

March 12, 2020

Josie Harris, 40-vjecarja nënë e tre fëmijëve të boksierit të njohur amerikan Floyd Mayweather është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Kaliforni.

Ajo ka qenë partnerja e tij nga 1995 deri në 2010 dhe çifti kanë së bashku tre fëmijë Koraun, Zion e Jirah.

Raportimet sugjerojnë se vdekja po trajtohet si natyrale dhe jo si vrasje. Mayweather e Harris kishin një marrëdhënie të paqëndrueshme.

Boksieri pa humbje është arrestuar për dhunë në familje në lidhje me Harris në 2010 dhe kreu dy muaj burg pasi u gjobit $2,500.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background