Gigi Hadid planifikon familje pas rikthimit me Zayn Malik

February 24, 2020

Supermodelja Gigi Hadid dhe ish-këngëtari i grupit “One Direction”, Zayn Malik, kanë elektrizuar së fundmi fansat e tyre teksa e kanë nisur sërish marrëdhënien e tyre romantike, dy vjet pas ndarjes. Modelja 24-vjeçare e “Victoria Secrets” ka zbuluar së fundmi se mendon që të nisë një familje me këngëtarin 27-vjeçar dhe se është optimiste për një të ardhme larg pasarelave.

Në një intervistë të fundit ajo ka thënë se teksa po rriten, ndoshta një ditë do të krijojë familje, pasi nuk e di nëse do të jetë gjithmonë modele. ‘Ndoshta do të filloj të bëhem një amvise dhe mos të merrem më me gjëra të tjera”, tha ajo.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background