Genta Ismajli bën ndryshimin në look dhe nuk keni për ta njohur

June 4, 2020

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli e cila tashmë jeton në Turqi me partnerin e saj turk Usta, së fundmi ka bërë një ndryshim në look-un e saj.

Ajo është kthyer në bionde, por bjonde platin. Direkt pas ndryshimit, këngëtarja ka hedhur një foto në rrjetin e saj social “Instagram”.

Ju ngelet juve për të vlerësuar nëse Gentës i shkojnë më shumë flokët bjonde apo të errëta.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background