Gazetari kritkon Alba Hoxhën: Parashikimi i m*tit

June 28, 2020

Gazetari i njohur Flavio Qarri ka publikuar një foto në “Instastory”, ku shihet balerina dhe prezantuesja e motit Alba Hoxha.

Me një fustan të bardhe dhe dekolte të hapur shihet ngjyra e jo njëtrajtshme e trupit si pasojë e ditëve në plazh.

“Kur e ke c*cën e panxirë mirë, por sponsorat të sjellin fustanin e gabuar. Parashikimi i m*tit”, ka shkruar gazetari Flavio Qarri.

Nuk dihet ende nëse do ketë një reagim  nga Alba për këtë kritikë që ka marrë nga Qarri.Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background