Foto/ Më në fund Dj Sardi zbulon fytyrën e të dashurës

June 22, 2020

Kohët e fundit lidhja e Dj Sardit me vajzën misterioze ka qenë në qendër të vëmendjes nga të gjithë. Ai është përjekur që lidhjen e tij ta mbajë sa më private dhe larg syrit të mediave, or mesa duket tashmë është dorëzuar.

Së fundmi, Sardi ka postuar një foto me partneren e tij në “Instastory” duke e përqafuar dhe duke i zbuluar fytyrën.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background