Florjan Binaj i zhgënjyer nga Top Channel: Promovohen antivlerat!

April 4, 2020

Florjan Binaj vendosi të shprehet rreth zhgënjimit që përjetoi pasi pa një program të ri në Top Channel, “Aventurierët” i cili ditën e djeshme pati premierën.

“TV duhet të edukojë njerëzit, shikuesit, ndjekësit, sidomos rininë e cila do pika orientimi dhe frymëzimi. Sot u zhgënjeva jashtë mase nga një program që po jepet në televizionin ku punoj. Dëshpërim që sot në TV promovohen antivlerat dhe jo vlerat. Kjo do i hapë rrugën një udhe pa krye…” shkruajti aktori në Instagram.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background