Fifi e pranon publikisht: Jam e dashuruar por…

April 6, 2020

Fifi, Dash në Horoskop e cila festoi ditëlindjen pak ditë më parë, së fundmi ka njl intervistë tepër të veçantë dhe të pazakontë me Ardit Gjebrean tek “E diela Shqiptare”, Fifi zbuloi se është shumë, po shumë e dashuruar, por shumë fare ama!

“Jam shumë e dashuruar. Jam e dashuruar kokë e këmbë me një djalë, të cilin kam vendosur të mos ja tregoj emrin kurrë në jetën time. Vetëm nëse do t’i duhet të dali ndonjëherë, atëherë po.”- u shpreh Fifi.

Menjëherë pas kësaj deklarate, Arditi e pyeti për planet e dasmës:

Për këtë, këngëtarja nuk kishte asnjë plan konkret, por një gjë është e sigurt. Dasma e saj do të jetë 100% shqiptare! Siç e do tradita, dasma e Fifit do të zgjasë plot 1 javë!

Kush të jetë vallë i dashuri Fifit, na ndihmoni dot?!


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background