Fansat janë të pakënaqur nga gjesti i Dua Lipës

January 30, 2020

Pjesëmarrja e Dua Lipës në festën e këngëtares Lizzo pas “Grammy Awards” nuk i ka bërë të lumtur fansat e saj. Ashtu si shumë personazhe të njohur të industrisë së muzikës dhe Hollywood që ishin të ftuar në festën e Lizzo në një klub striptizmi ishte edhe Dua Lipa e cila ka marrë jo pak kritika.

Një video e këngëtares ku shfaqej duke i hedhur para një striptisteje teksa kërcente është komentuar negativisht nga fansat e saj të cilët u shprehën se do të donin që Dua të mos ishte e pranishme. Sipas tyre veprimi i këngëtares ishte i tepruar megjithëse ajo ende nuk ka reaguar kundrejt këtyre kritikave.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background