Fansat e Justin Bieber të shqetësuar për këngëtarin; bën veprime të pakontrolluara në publik…

September 21, 2018

Fansat e Justin Bieber janë tepër të shqetësuar.

Një video e këngëtarit ka dalë, dhe ka bërë gjithë Beliebers të mendojnë se ai po abuzon sërish me drogën sintetike crystal meth. Dhe në rast se e keni humbur kjo vjen jo larg pasi menaxheri Scooter Braun shprehu shqetësimin se një ditë Justin mund të kalonte në mbidozë.

Klipi i shkurtër tregon Hailey Baldwin, të fejuarën e tij, që takon fansa në New York, dhe Justin duke u dridhur teksa fërkon vazhdimisht kurrizin e një Belieber!

Shikoni:

Sigurisht që s’ka fjalë se çfarë po ndodhte me Justin-in në atë vidoem por shpresojmë se thashethemet e drogës mos të dalin të vërteta!


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background