Eva Mendes shpjegon arsyen pse është tërhequr nga aktrimi

January 17, 2020

Aktorja e famshme hollivudiane Eva Mendes, prej kohësh është shkëputur nga filmi duke mos u shfaqur në asnjë rol të ri. Së fundmi, ajo ka zbuluar për një fans se nuk ka shumë role të cilat i përshtaten dhe për këtë arsye ka vendosur të bëjë një pushim.

45-vjeçarja shtoi se tani që është bërë nënë duhet të jetë një shembull i mirë për dy vajzat e saj dhe nuk mund të pranojë çdo rol që i ofrohet. Eva nuk është ende gati të dalë në pension dhe thekson se ka disa plane të tjera rreth karrierës së saj.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background