Emina ‘dashurohet’ pas Fustanit

July 9, 2019


Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale me postimet e bëra. Ka javë që ka filluar pushimet prej nga po publikon edhe fotografi të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit të bërë në Instagram modelja shfaqet në një anije duke kërcyer me hitin e ri të Capital T dhe Elvana Gjatës ‘Fustan’ këngë kjo që po pëlqehet nga të gjithë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background